0
Kristjan Ilves krooniti kahevõistluse suviseks Eesti meistriks Tagasi

12.09.2015

Reedel Tehvandil peetud Esuvised esti meistrivõistlused kahevõistluses võitis Kristjan Ilves koondisekaaslasye Karl-August Tiirmaa ja Han Hendrik Piho ees.
 
Eesti Suusaliidu kahevõistluse ja suusahüpete juhataja Priit Talve sõnul tõi reedene võistlus tõi kokku kõik Eesti koondislased, Eestis treeniva Kristjan Ilvese, ajateenistuse lõpetanud ning Norrasse tagasi suunduvad vennad Pihod ning Soomes treeniva Karl-August Tiirmaa.  "Võistlus võttis kokku spoiste uvise ettevalmistuse ning andis hea ülevaate nende hetkeseisust. Kristjan ja Karl-August pidasid maha vihase võitluse ning ka vennad Pihod pole ajateenistuses olles oma võistlustaset oluliselt kaotanud", lisas Talv.
 
Hüppevoorus sai Kristjan Ilves kirja 91,5meetrise hüppe, Karl-August Tiirmaa 87 meetrise ja Han Hendrik 80,5 meetrise hüppe.
Suusahüppevooru tulemuste põhjal pääses rullsuusarajale esimesena Kristjan Ilvese, temale järgnes 44 sekundit hiljem Karl-August Tiirmaa ning + 1:44 kaotusegaHan Hendrik Piho.
 
Kohe läks tagaajamiseks ja Karl-August suutis Kristjani pingutustele vaatamata  iga ringiga kaotust vähendada ning sõidu lõppedes oli Kristjan Ilvese ja Karl-August Tiirmaa vahe 31 sekundit. Han Hendrik Piho lõpetas sõidu 2 minutit ja 26 sekundit  Kristjan Ilvesest hiljem.
 
Foto: Kristjan Ilves teel Eesti meistritiitli poole.
 
 
 


Tehvandi SpordikeskusEesti TerviserajadEesti OlümpiakomiteeFIS-Ski
web by OK Interactive