0
Suus Suusalaat taas tulekul Tagasi

09.11.2015

Juba neljandat aastat korraldava Suusahullud koos Lõunakeskusega Tartus üht melukat talve alguse sündmust - 21.novembril toimub Suur Suusalaat Lõunakeskuses. 

Suusahullud käärivad käised üles ning laupäeval, 21.novembril 2015 kella 10st 18ni toimub talvehõnguline tegevus otse Lõunakeskuse kaetud liuväljal.

Suusalaada eesmärgiks on tuua enne talvehooaega inimesed kokku ning viia inimeste mõtted nii talvistele tegevustele ning spordivarustusele ning aidata sinu kasutatud suusavarustusele lihtsa vaevaga uus omanik leida!

Talvekaupade vastuvõtt toimub 16.-20.novembrini:

 
Lõunakeskuse liuvälja uisulaenutuses kella 10-21-ni,

A&T Sport Tartu ja SiljaSport Võru poodides kella 10 - 19ni!

Eelmiste aasta statistika on näidanud, et laadale toodud talvekaupadest leidis ligi 70% uue omaniku! Suurepärane võimalus oma seisma jäänud kaubale mõistliku hinna korral uus omanik leida ning ka ise soodsat talvekaupa leida!

Kauba vastuvõtu tingimustega tutvu Suusahullude kodulehel!
Facebookist leiad suusalaada info sellelt lingilt!
 
Laada melulise poole pealt toimub sel aastal võistlus "Suusa-Sõdalane" , mis on inspireeritud Ninja-Warriori võistlusest! Tegemist on vahva võistkondade vahelise 1 vs 1 mõõduvõtuga "kaotaja-langeb-välja süsteemis". Läbitavateks katsumusteks erinevad talispordialad, sealhulgas suusahüpe, laskesuustamine, lumelauasõit jm!

Lisaks taaskord võistlus Maarjamaa Osavaima Suusatehniku leidmiseks!

Lastele Premia jäätisemäng! 

Kohal on pea kõik Eesti spordipoed ning turul oleva suusakauba kõige uuem ja uhkem kollektsioon!

Raadio-eetrisse viib ürituse Sky-Plus!
 


Tehvandi SpordikeskusEesti TerviserajadEesti OlümpiakomiteeFIS-Ski
web by OK Interactive