0
RMK Kõrvemaa Suusamaraton toimub avatud raja sõiduna Tagasi

04.02.2016

RMK Kõrvemaa Suusamaraton toimub laupäeval, 6. veebruaril avatud raja sõiduna. Kavas on ka suusasõidud lastele.

Ürituse korraldusmeeskond otsustas täna hommikul, et tingimused Kõrvemaal on piisavad, et RMK Kõrvemaa Suusamaraton läbi viia avatud raja sõiduna.
Sõita saab 8 km ja 18 km pikkusel rajal. Rajale saab startida vahemikus kl 11.00-12.30. Kõigil osavõtjatel võetakse aega
elektrooniliste kiipidega, aga paremusjärjestust ei selgitata, kuna tingimused rajal ei pruugi olla võistlejatele võrdsed. Osavõtjail soovitatakse Kõrvemaale tulla vanema suusapaariga. Kõik suusasõidust osavõtjad lähevad RMK Kõrvemaa Nelikürituse arvestusse. Suusarajad on tähistatud, rajal on teeninduspunkt ja finišis ootab osalejaid kehakinnitus ning kuum saun. Laste suusasõidud algavad laupäeval, kell 11. Lõbusat päeva juhib Venno Loosaar.

RMK Kõrvemaa Suusamaratonile saab registreerida internetiaadressil www.jooks.ee  kuni 5. veebruarini. Kehtima jäävad soodusvooru hinnad.
Kõrvemaal korraldavad parkimist ja liiklust AS Ühisteenused reguleerijad, kelle märguanded ja soovitused tagavad sujuvama liikluskorralduse. Kõigile Piibe maantee 30.-32. kilomeetril liiklejaile kehtib ohutuse tagamiseks piirkiirus 50 km/h.

RMK Kõrvemaa Nelikürituse arvestusse kuuluvad lisaks 6. veebruaril asetleidvale suusasõidule 24. aprillil toimuv kevadjooks, 16. juulil peetav rahvatriatlon ja 24. septembril sõidetav rattamaraton.Tehvandi SpordikeskusEesti TerviserajadEesti OlümpiakomiteeFIS-Ski
web by OK Interactive