22. jaanuaril toimub esimene World Snow Day

11.01.2012

22. jaanuaril tähistatakse üle maailma lumepäeva. "World Snow Day" on Rahvusvahelise Suusaliidu (FIS) projekt tähistamaks talve ja lume olemasolu.

SA Eesti Terviserajad koostöös Eesti Suusaliiduga juhatavad sellel päeval hulgaliselt väikeseid lumepäevi Eestis. Meie eesmärk on ergutada terviseradade ja suusaklubide juhte ning eestvedajaid korraldama oma kodukohtades lumiseid tegevusi. Nendeks võib olla nii suusasõit kui lumesõda.

Lumepäeva info ja täpsustatud kavad terviseradade lõikes ilmuvad: www.world-snow-day.com ning Eesti Terviseraade facebooki lehel: www.facebook.com/pages/Eesti-Terviserajad/277406378984932

SA Eesti Terviserajad koondab ühe kaubamärgi alla üle 80 terviseraja üle Eesti, mis paiknevad kokku ligi 800 kilomeetril ning mida haldavad erinevad omavalitsused, mittetulundusühingud ja eraõiguslikud isikud. Terviseradade võrgustiku on ellu kutsunud Eesti Energia, Merko Ehitus ja Swedbank, et tagada kõigile eestimaalastele aastaringne tasuta liikumisharrastuse võimalus looduses.