Noore freestyle suusataja Kelly Sildaru toetajate ring laienes

22.01.2010

Rahvusvahelises meedias palju kõneainet pakkunud noor Eesti tüdruk Kelly Sildaru sõlmis lepingu ühe maailma juhtiva suusa  - ja lumelauakinnaste tootja  Leveliga.
  
Kelly Sildarust sai  Leveli noortetiimi liige , kuhu kuuluvad noored ja andekad suusatajad ja lumelaudurid, kes ei ole veel sõlminud profilepinguid.  Leveli noorteprogramm tunnustab ja toetab uue põlvkonna suusatajaid ning aitab nende unistusi täide viia. „Valisime Kelly Sildaru oma tiimii kui ühe andekaima noore freestyle suusataja Euroopas“  põhjendab valikut Level International.
 
Kelly isa  ja treeneri Tõnis Sildaru sõnul on toetajate ring laienenud ka Eestis. Kelly tegemistele pani õla alla kodumaine suurim kütusemüüja Alexela Oil.
„Alexela Oili panus meie tegemistesse on väga oluline,  Kuna Kelly käib Tallinnas koolis siis tuleb nädalavahetustel ette võtta pikemaid reise nii Otepääle, Lätti  kui ka Soome, kus on paremad treeningtingimused ja Alexela panus kütuse näol on meile väga suureks abiks.“ lisas Tõnis Sildaru.
 
Alexela Oil- i tegevjuhi Ain Kuusiku sõnul on Alexela palju aastaid olnud spordi ja eriti just noortespordi toetaja. ”Kindlasti on Kelly´l  ees väga edukas sportlaskarjäär ja loodame, et meie panus Kelly tegemistesse aitab tal neid  eesmärke saavutada. ” lisas Ain Kuusik