0
Tähtpäevad

Jaanuar Veebruar Märts Aprill Mai Juuni Juuli August September Oktoober November Detsember

01.01 Rauno Avel Murdmaasuusataja, noorte ja juunioride koondise liige 2006-2009
02.01 Eve Tammemäe Viljandi suusatreener, Bergmanide suusadünastia jätkaja
02.01 Elmar Põder Saarepeedi suusatreener aastast 1982
03.01 Katrin Mauring Murdmaasuusataja, Eesti meister aastal 1993
04.01 Karl Mustjõgi Kahevõistleja, Harju Elekter Team liige aastast 2010
05.01 Jaak Luik Suusahüppaja, kahevõistleja
05.01 Ülle Lindus Keila suusatreener kuni aastani 2010
05.01 Tiiu Nurmberg Mäesuusataja, Eesti koondislane aastatel 2003-2010, osalenud 2006 ja 2010.aasta Taliolümpial
05.01 Peeter Kull Lumelaudur?
06.01 Kaarin Reintam (Saar) Murdmaasuusataja, Eesti koondislane aastatel 1980-1986, Eesti meister aastal 1983 teatesuusatamises ja 1986 individuaalselt ning teatesuusatamises
08.01 Mart Edur Sporditegelane ja pedagoog, "Põhjakotkas" spordikooli direktor aastatel 2000-2011
08.01 Raul Seema Murdmaasuusataja, Eesti noortekoondise liige 1994-1996, murdmaakoondise hooldemeeskonna liige
08.01 Ergo Kelder Murdmaasuusataja, Eesti Telefoni Järelkasvukoondise liige 2002-2004
09.01 Aivo Liksor Eesti Wordloppeti klubi juhatuse liige, Sparta Spordiseltsi tegevjuht, mitmekordne Worldloppeti master
10.01 Tatjana Mannima Murdmaasuusataja, Eesti koondislane aastast 2000, osalenud 2006 ja 2010.aasta Taliolümpial, Eesti parim naissuusataja 2008, FIS Marathon Cup võitja 2013
13.01 Raido Ränkel Murdmaasuusataja, noortekoondise liige aastast 2006, Nordecon juunioride koondise liige 2008-2010, Merko Team järelkasvukoondise liige aastast 2010
16.01 Tartu Maraton 16. jaanuaril 1960 anti Tartu südalinnas start esimesele Tartu-Kääriku suusamatkale
17.01 Ene Aigro Murdmaasuusataja, Eesti meister aastatel 1985 ja 1996, Tartu Maratoni võitja 1993 ja 1995, aastast 2011 Puka kooli suusatreener
17.01 Tõnis Luik Mäesuusataja, parim noor mäesuusataja 2008-2010, juunioride koondise liige aastast 2010
17.01 Aleksander Maslennikov Murdmaasuusataja, noortekoondise liige 2007-2009, Nordecon juunioride koondise liige 2009-2010, Merko Team Järelkasvukoondise liige 2011 aastast
18.01 Toomas Tiru Kahevõistleja, Eesti meister aastal 1991, osalenud 1992.aasta Albertville OM-il
18.01 Avati Tehvandi HS100 hüppemägi 2008.a avati Tehvandi HS100 suusamägi
19.01 Hillar Hein Suusahüppaja, kahevõistleja, endine suusahüppekoondise peatreener
20.01 Mats Piho Suusahüppaja, Eesti koondislane 2008-2011, parim noor 2006 ja 2007, parim juunior 2008
21.01 Indrek Kelk Klubi Tartu Maraton direktor, Eesti Kultuurkapitali kehakultuuri- ja spordi sihtkapitali nõukogu liige aasta 2010-2012
21.01 Peep Kivil Alutaguse suusatreener
22.01 Rene Alberi Avinurme suusatreener kuni aastani 2011
22.01 Rauno Loit Kahevõistleja, Harju Elekter Team liige aastast 2010
23.01 Raul Olle Eesti Suusaliidu spordidirektor aastast 2007, 2000.aasta Vasaloppeti võitja, 200.aasta Worldloppeti sarja võitja, 3-kordne Tartu Maratoni võitja, aastatel 1986-2007 võistles Eesti koondises
25.01 Maaja Laasik Murdmaasuusataja, pikaaegne Otepää spordikooli treener ja õpetaja
26.01 Mikk Hein Suusahüppaja, võistluste sekretär
27.01 Epp Paal Klubi Tartu Maraton büroo juhataja kuni aastani 2011, aastast 2012 FIS Worldloppeti maratonisarja tegevjuht
27.01 Robin Kütt Kahevõistleja, Harju Elekter Team liige 2010-2012
28.01 Paul Vaard murdmaasuusataja, Eesti meistrivõistluste medaliomanik aastatel 1979-1985
29.01 Agnes Levandi - Adamson suusataja,mitmekordne Eesti meister murdmaasuusatamises, medaliomanik mäesuusatamises, kauaaegne suusapedagoog TPedI-s ja Tallinna meditsiinikoolis
30.01 Valeri Zelentsov Murdmaasuusataja,1971.aastal NL meister, 15-kordne Eesti meister aastatel 1958-1971
30.01 Mark Duubas Lumelaudur, Eesti koondise liige Big Airis aastatel 2003-2009, Eesti parim lumelaudur 2009
31.01 Regina Oja Murdmaasuusataja, noortekoondise liige aastast 2010

ISC

Tehvandi SpordikeskusEesti TerviserajadEesti OlümpiakomiteeFIS-Ski
web by OK Interactive