0
Tähtpäevad

Jaanuar Veebruar Märts Aprill Mai Juuni Juuli August September Oktoober November Detsember

02.02 Kristjan Thor Vähi
02.02 Eeri Vahtra Murdmaasusataja, Eesti Ehitus noortekoondise liige 2008-2009, Merko team Järelkasvukoondise liige 2009-2011, parim meesjuunior aastal 2009, murdmaasuusatamise koondise liige hooajal 2013-2014
03.02 Eesti esimene suusahüppemägi Tõrma Kõrgemäel
03.02 Reimo Kaasiku Ambla spordiklubi suusatreener
04.02 Jüri Voodla Murdmaasuusataja, mitmekordne Eesti meister ja medaliomanik aastatel 1968-1978, Tallinna Maratoni peakorraldaja aastast 1997
04.02 Vaike Milter - Grünberg Murdmaasuusataja,aastal 1966 NL noortemeister, mitmekordne Eesti meister ja medaliomanik aastatel 1965-1969
06.02 Vahur Tasane Kahevõistleja, Eesti koondise liige aastatel 2001-2005, osalenud Juunioride MM-idel 2002 ja 2003, täiskasvanute MM-idel 2001 Lahtis ja 2003 Val di Fiemmes, aktivist
08.02 Andrus Veerpalu Murdmaasuusataja, 2 x olümpiavõitja, 2x maailmameister, 5-kordne Eesti parim meessportlane
08.02 Jan - Erik Luik Mäesuusataja, noortekoondise liige aastast 2010
10.02 Mati Albert Murdmaasuusataja, mitmekordne Eesti meister ning medaliomanik aastatel 1974-1983 ja kahekordne Tartu Maratoni võitja aastatel 1981-1982
10.02 Lauri Ott murdmaasuusataja, kahevõistluse ja murdmaasuusatamise koondise massöör aastatel 2009-2012
11.02 Aldo Leetoja Kahevõistleja, Eesti koondise liige aastatel 2007-2011, osalenud 2008.aasta Juunioride MM-il Zakopanes, 2009 Libereci ning 2011 Oslo MM-il, Eesti parim kahevõistleja aastatel 2009 ja 2010
13.02 Ene Ojari Murdmaasuusataja, mitmekordne Eesti meister ning medaliomanik aastatel 1985-1991, Tartu Maratoni võitja 1991, Eesti parim naissuusataja 1986 ja 1987
14.02 Tõnis Sildmäe Eesti Suusaliidu peasekretär aprill 2004 - september 2004
15.02 Kalev Aigro Kahevõistleja, mitmekordne Eesti meister ja medaliomanik kahevõistluses ja suusahüpetes aastatel 1978-1988
16.02 Tõnu Odamus murdmaasuusataja
17.02 Deyvid Oprja Mäesuusataja, Eesti koondislane 2000-2012, osalenud 2006 ja 2010.aasta Taliolümpial, 2005.aasta MM-il Bormios ning 2007.aastal Ares, mitmekordne Eesti meister, Eesti parim meesmäesuusataja 2006-2008
17.02 Jaan Alvela Murdmaasuusatamise rahvuskoondise hooldemeeskonna juht aastast 2011
17.02 Kelly Sildaru Freestyle suusataja
18.02 Maido Kallas Suusahüppaja ja kahevõistleja, aktivist
21.02 Mati Alaver murdmaasuusataja, TÜ õppejõud aastatel 1976-1980, Eesti koondise peatreener aastast 1992, osalenud aastatel 1992-2010 treenerina 6 korda Taliolümpial, Eesti aasta parim treener aastatel 1999, 2001-2003 ja 2009
21.02 Dmitri Reinmets Murdmaasuusataja, 2006-2007 Neiser team noortekoondise liige, 2007-2009 Eesti Ehitus juunioride koondise liige ning 2009-2010 Merko Team järelkasvukoondise liige
22.02 Kein Einaste Murdmaasuusataja, Rahvuskoondise liige aastast 2008, osalenud 2004.aastal Juunioride MM-il, 2010.aastal Taliolümpial ning 2011 ja 2013.aastal MM-il
22.02 Vahur Teppan Murdmaasuusataja, võitnud õpinguperioodil USA-s aastatel 2007-2008 USA meistrivõistlustel medaleid, kevadel 2011 arvati rahvuskoondise liikmeks, Suusabussi projektijuht hooajast 2011-2012
23.02 Kristina Murdmaasuusataja, 2x olümpiavõitja, 2x maailmameister, mitmekümne kordne Eesti meister ning medaliomanik aastatel 1991-2010, Eesti parim naissportlane aastatel 1997, 1999, 2000, 2002-2004, 2006 ja 2010, Eesti Olümpiakomitee asepresident aastast 2012
23.02 Jouko Hein Suusahüppaja
24.02 Fjodor Koltsin Kahevõistleja, olümpialane aastal 1980
24.02 Reet Hääl Eesti Suusaliidu juhatuse liige alates juuni 2015, mäesuusatamise alakomitee esimees
25.02 Jaak Mae Murdmaasuusataja, OM pronksmedalivõitja 2002, osalenud aastatel 1994-2010 5 korda taliolümpiamängudel, võitnud aastatel 1993-2013 Eesti meistrivõistlustel kokku 68 medalit, ESL peasekretär alates 6.mai 2013
25.02 Sandor Liive Eesti Suusaliidu president 2011 - 2015
26.02 Tõnu Visnap Suusahüppaja, kahevõistleja, noortetreener Viljandis
26.02 Aivo Pärn murdmaasuusataja, Eesti Suusaliidu juhatuse liige 1999-2010
27.02 Esimesed Eesti MV Murdmaasuusatamises
27.02 Peeter Siim Mäesuusataja, treener
27.02 Peter Heli Kahevõistleja, olümpialane aastal 1992
27.02 Kalle Palling ESL juhatuse liige aastast 2013
29.02 Ants Lind Suusahüppaja, kahevõistleja, kohtunik

ISC

Tehvandi SpordikeskusEesti TerviserajadEesti OlümpiakomiteeFIS-Ski
web by OK Interactive