0
Tähtpäevad

Jaanuar Veebruar Märts Aprill Mai Juuni Juuli August September Oktoober November Detsember

02.03 Vahur Kihuoja Viljandi suusatreener aastast 1986
02.03 Toomas Kollo Murdmaasuusataja, noortekoondise liige aastast 2010
06.03 Roomet Pikkor Eesti Suusaliidu kahevõistluse ja suusahüpete alajuht
06.03 Vaiko Leetoja Kahevõistleja, kohtunik
08.03 Mehis Kard Kauaaegne suusaspordi funktsionäär ja suur suusasõber
08.03 Õnne Kurg Murdmaasuusataja, olümpiasportlane 1998 Naganos, osalenud MM-idel 1997 ja 1999, Eesti meistrivõistluste medaliomanik aastatel 1996-2005
09.03 Margus Uibo Audentese murdmaasuusatamise treener, Eesti noortekoondise hooldustreener aastast 2002
10.03 Jüri Erm Suusahüppaja, kahevõistleja, sporditegelane ja aktivist
10.03 Urmas Müür Murdmaasuusataja, Eesti meister ja medaliomanik aastatel 1971-1977
13.03 Helja Ilves Murdmaasuusataja, suusatreener, mitmekordne Eesti meister lisaks suusatamisele ka kergejõustikus
14.03 Triin Ojaste Murdmaasuusataja, Eesti noortekoondise liige aastatel 2005-2008, juunioride koondise liige 2008-2011, Merko Team liige aastast 2011, osalenud Juunioride ja U23 MM-il aastast 2008, MM-idel 2009, 2011 ja 2013,olümpiasportlane Vancouveris 2010, Eesti parim murdmaasuusataja 2011-2013
15.03 Jens Salumäe Suusahüppaja, kahevõistleja, olümpiasportlane aastatel 1998-2006, neist 1998 ja 2002 kahevõistlejana, 2002 ja 2006 suusahüppajana, mitmekordne Eesti meister nii kahevõistluses kui suusahüpetes aastatel 1998-2004
16.03 Aavo Toomingas suusahüppaja, kahevõistleja, aktivist
17.03 Karin Laine Murdmaasuusataja, mitmekümnekordne veteranide maailmameister
17.03 Indrek Neivelt Eesti Suusaliidu asepresident aastatel 2006-2011
17.03 Rasmus Pind Murdmaasuusataja, Nordecon Team liige hooajal 2011-2012
19.03 Rein Auväärt Pikaaegne Eesti suusakoondise peatreener
20.03 Peep Koidu Murdmaasuusataja, suusahoolde tunnustatud tippspetsialist
20.03 Cristel Vahtra Murdmaasuusataja, mitmekordne Eesti meister ja medaliomanik aastatel 1992-2000, olümpiasportlane 1994 ja 1998, osalenud Suusatamise MM-idel 1995-1999
20.03 Magnar Freimuth Kahevõistleja, suusahüppaja, lumelaudur, olümpiasportlane kahevõistlejana 1994 ja 1998, osalenud suusatamise MM-idel 1995 ja 1997, Eesti meister ja medaliomanik suusahüpetes ning kahevõistluses aastatel 1992-1998, mitmekordne Eesti meister lumelauakrossis, osalenud lumelaua MM-idel 2007 ja 2009
21.03 Robert Peets Eesti Suusaliidu juhatuse liige alates juuni 2015, murdmaasuusatamise alakomitee esimess, rahvusvaheline TD
24.03 Siim Talmar Eesti Suusaliidu juhatuse liige 1999 - 2009
24.03 Jaak Teppan Tartu suusatreener, Sihtasutuse Eesti Terviserajad tegevjuht aastast 2011
25.03 Malle Rohtla Murdmaasuusataja, Sõmeru suusatreener aastast 1996
26.03 Anti Saarepuu Murdmaasuusataja, rahvuskoondise liige aastast 2005, osalenud 2006 ja 2010 Taliolümpial ning MM-idel 2005, 2009, 2011, 2013; mitmekordne Eesti meister aastatel 2003-2012
31.03 Gunnar Kruus Murdmaasuusataja, noortekoondise liige 2009-2010, Nordecon Team liige 2011-2012

ISC

Tehvandi SpordikeskusEesti TerviserajadEesti OlümpiakomiteeFIS-Ski
web by OK Interactive