0
Tähtpäevad

Jaanuar Veebruar Märts Aprill Mai Juuni Juuli August September Oktoober November Detsember

02.04 Raul Kütt Väike - Maarja suusatreener
02.04 Suzanne Tahk FIS kahevõistluse alakomitee liige
03.04 Valev Aluvee Kahevõistleja, suusahüppaja, Eesti meister ja medaliomanik nii suusahüpetes kui kahevõistluses aastatel 1957-1962
04.04 Risto Mägi Murdmaasuusataja, Merko Team liige aastatel 2008-2010
04.04 Arnold Raid Tartu Maratoni kauaaegne majandusjuht
05.04 Enn Tasalain Sporditegelane, Jõulumäe Spordi ja Tervisekeskuse rajaja ja pikaaegne juhataja
05.04 Piret Niglas Murdmaasuusataja, Kohtla-Nõmme suusatreener, mitmekordne Eesti meister ja medaliomanik aastatel 1986-2001, Tartu maratoni võitja 1998 ja 2001, osalenud 1992, 1994, 2002 Taliolümpial, MM-idel 1995 ja 2001
05.04 Lauri Koort Suusahüppaja, suusahüpete koondise teine treener hooajal 2008-2009
10.04 Marit Rjabov Murdmaasuusataja
11.04 Anti Kuulmata Nõmme suusatreener
11.04 Peeter Kümmel Murdmaasuusataja, Rahvuskoondise liige aastast 2004, osalenud 2006 ja 2010 Taliolümpial ning MM-idel 2007, 2009, 2011, 2013; mitmekordne Eesti meister ja medaliomanik aastatel 2001-2013
12.04 Kaarel Schmidt Voka suusatreener
12.04 Tanel Ojaste Karupesa team suusatreener, Eesti sprindikoondise treener hooajal 2011-2012
12.04 Lise Anette Vaher Mäesuusataja, juunioride koondise liige
13.04 Algo Kärp Murdmaasuusataja, Rahvuskoondise liige aastast 2008, Merko teami liige aastatel 2002-2008, osalenud 2009, 2011 ja 2013.aasta MM-il ja 2010.aasta Taliolümpial, Eesti meister aastatel 2010, 2012 ja 2013
14.04 Ats Uiboupin Murdmaasusataja, noortekoondiste liige aastatel 2001-2007
16.04 Magnus Vaht Suusahüppaja, veteranide maailmameister ja mitmekordne medalivõitja
16.04 Andres Kollo Murdmaasuusataja, Rahvuskoondise liige hooajal 2011-2012, Eesti Ehitus juunioride koondise liige hooajal 2007-2008
17.04 Tambet Pikkor Kahevõistleja, Rahvuskoondise liige aastatel 1997-2007, osalenud 1998, 2002 ja 2006 Taliolümpial, samuti 1997, 2001, 2003, 2005 MM-il, suusahüppekoondise treener 2009-2010, kahevõistluskoondise peatreener alates 2011
18.04 Tiit Tamm Suusahüppaja, kahevõistleja, endine kahevõistluse koondise peatreener, Eesti aasta treener 1994
18.04 Valdar Krünberg murdmaasuusataja ja sporditegelane
18.04 Paavo Nael Eesti Suusaliidu murdmaasuusatamise alajuht 2001 - 2010, FIS murdmaasuusatamise TD aastast 2007
21.04 Peip Reedi Suusaspordi aktivist, 2-kordne Eesti meister teatesuusatamises 1991-1992, medaliomanik aastatel 1988-1992
23.04 Toivo Laev Suusahüppaja, mitmekordne Eesti meister ja medaliomanik aastatel 1964-1972, rahvuskoondise liige aastatel 1962-1974
24.04 Han-Hendrik Piho Kahevõistleja, Harju Elekter teamis 2008-2010, rahvuskoondise liige aastast 2010, parim noor kahevõistleja 2009-2011, 2013.aasta juunioride MM-i pronksmedali võitja
25.04 Olev Roots Kahevõistluse noortetreener Võru Spordikoolis
26.04 Krista Lepik laske- ja murdmaasuusataja - mitmekordne Eesti meister ja medaliomanik murdmaasuusatamises aastatel 1980-1997, tartu maratoni võitja 1987
28.04 Alustas tegevust EMT 1991. a alustas tegevust Eesti Suusaliidu suursposnor EMT
30.04 Kaarel Nurmsalu Suusahüppaja ja kahevõistleja, Rahvuskoondise liige, 2011.aasta Juunioride MM-i 3-kordne pronksmedaliomanik (2 x kahevõistlus+ 1 x suusahüpped)
30.04 Kairo Sillaste Suusahüppaja ja kahevõistleja, 2008.aasta parim noor kahevõistleja, 2009-2011 hooajal suusahüpete B-koondise liige

ISC

Tehvandi SpordikeskusEesti TerviserajadEesti OlümpiakomiteeFIS-Ski
web by OK Interactive