0
Tähtpäevad

Jaanuar Veebruar Märts Aprill Mai Juuni Juuli August September Oktoober November Detsember

03.05 Kaarel Piho Kahevõistleja, parim juunior kahevõistleja 2007, rahvuskoondise liige hooajal 2008-2009, treener ja kohtunik
04.05 Rutt Smigun - Rehemaa Murdmaasuusataja, mitmekordne medalivõitja Euroopa juunioride MV-l aastatel 1970-1973; mitmekordne Eesti meister ning medaliomanik aastatel 1970-1984
05.05 Siim Sellis Murdmaasuusataja, Rahvuskoondise liige aastast 2011, Merko Teami liige 2005-2009, parim murdmaasuusataja 2012
06.05 Romet Sutt Murdmaasuusataja, noortekoondise liige aastast 2011
06.05 Anniki Inno Rahvusvahelise kategooria TD
07.05 Jarek Ruljand Suusahüppaja, kahevõistleja, aktivist
08.05 Riho Roosipõld Jaak Mae Suusakooli suusatreener
08.05 Riho Järvelainen Spordivõistluste kommentaator
09.05 Uno Kajak Suusahüppaja, kahevõistleja, Eesti kahevõistluse teerajaja, olümpialane aastal 1956, mitmekordne Eesti meister ja medalivõitja suusahüpetes ja kahevõistluses aastatel 1951-1961
10.05 Harry Arv Suusahüppaja, kahevõistleja, mitmekordne Eesti meister ja medalivõitja aastatel 1967-75
12.05 Tõnu Kinks SA Tehvandi Spordikeskus spordirajatiste juht, murdmaasuusataja, treener, mitmekordne Eesti meistrivõistluste medaliomanik aastatel 1967-1975
12.05 Andreas Laane Eesti Suusaliidu president alates juuni 2015
13.05 Erti Paalberg Kolgaküla suusatreener
14.05 Rainer Tammet ESL juhatuse liige aastast 2013
15.05 Viktor Kaurson Kiviõli suusatreener
16.05 Piret Pormeister Murdmaasuusataja, rahvuskoondise liige aastatel 2007-2009 ja aastast 2012, Merko teami liige 2002-2007, osales 2006.aasta Taliolümpial ning 2007, 2011 ja 2013.aasta MM-il, mitmekordne Eesti meister ning medalivõitja aastatel 2004-2013
17.05 Raimond Mürk Kahevõistleja, suusahüppaja, mitmekordne Eesti meister ja medalivõitja aastatel 1956-1962
17.05 Timo Simonlatser Murdmaasuusataja, Rahvuskoondise liige aastast 2007, osalenud 2010.aasta taliolümpial ning MM-idel 2007, 2009 ja 2011
17.05 Riivo Tuvike ESL juhatuse liige aastast 2013
18.05 Siim - Tanel Sammelselg Suusahüppaja, Rahvuskoondise liige aastast 2009, osalenud 2011 MM-il
18.05 Ulvar Pavlov Murdmaasuusataja, Eesti meister, Tartu maratoni võitja 1987 ja 1993, 2000 ja 2001 Estoloppeti võitja
19.05 Harri Kõks kauaaegne Ülenurme suusatreener
19.05 Kertu Ränkel Murdmaasuusataja
20.05 Ann Tamm-Karu Murdmaasuusataja, mitmekordne Eesti meister ja medalivõitja aastatel 1966-1974, 1968.aasta I Euroopa juunioride MM-i medaliomanik
20.05 Jaak Lukk Kahevõistleja, Rahvuskoondise liige 1998-2000, aktivist
24.05 Andreas Veerpalu Murdmaasuusataja, noortekoondise liige aastast 2010
25.05 Liis Kalda Murdmaasuusataja
25.05 Karel Tammjärv Murdmaasuusataja, Rahvuskoondise liige aastast 2011, Merko Teami liige 2008-2011, juunioride koondise liige 2006-2008, osalenud 2010.aasta Taliolümpial ning MM-idel 2011 ja 2013, parim meesjuunior murdmaasuusataja 2009
27.05 Kadri Madissoo Suusaklubi Jõulu suusatreener
28.05 Kail Piho Kahevõistleja, Rahvuskoondise liige alates 2007 aastast, mitmekordne Eesti meister, osalenud 2009, 2011 ja 2013.aasta MM-l
28.05 Merike Õun Lõunaingel
28.05 Mattis Jaama Murdmaasuusataja, Nordecon Team liige
29.05 Urve Loit Suusahüpete ja kahevõistluse aktivist, võistluste sekretär
31.05 Magnus Künnapas Murdmaasuusataja
31.05 Sten- Mark Virro Mäesuusataja, noortekoondise liige

ISC

Tehvandi SpordikeskusEesti TerviserajadEesti OlümpiakomiteeFIS-Ski
web by OK Interactive