0
Tähtpäevad

Jaanuar Veebruar Märts Aprill Mai Juuni Juuli August September Oktoober November Detsember

01.08 Aet Nurk Klubi Tartu Maraton sekretariaadi juht
03.08 Kaspar Kokk Murdmaasuusataja, rahvuskoondise liige aastatel 2005-2011, osalenud 2006. ja 2010.aasta Taliolümpial ning 2005, 2007, 2009.aastal MM-il, Eesti Suusaliidu juhatuse liige alates juuni 2015
04.08 Anneli Tilk Põlva suusatreener
05.08 Ilmar Udam Murdmaasuusataja
06.08 Kadri Parts Haanja suusatreener
06.08 Tormis Laine Mäesuusataja, noortekoondise liige
07.08 Meelis Albert
07.08 Kadri Pihla Lumelaudur, rahvuskoondise liige aastast 2006, osalenud 2005, 2007, 2009 ja 2011 MM-idel, Eesti parim lumelaudur 2006-2012
07.08 Heiko Heitur Suusahüppaja ,võistluste kommentaator
07.08 Kristiina Haikara Murdmaasuusataja, noortekoondise liige 2009-2012, Nordecon teami liige aastast 2012, 2013.aasta parim naisjuunior
09.08 Martti Nõmme Suusahüppaja, Rahvuskoondise liige aastast 2010, osales 2013.aasta MM-il
09.08 Külli Hallik - Mäesoo Nõmme spordiklubi murdmaasuusatamise treener aastast 1993, mitmekordne Eesti meister ja medaliomanik aastatel 1974-1981
09.08 Martti Rell Murdmaasuusataja, noortekoondise liige 2010-2012, Nordecon teami liige aastast 2012
11.08 Silver Eljand Suusahüppaja, kahevõistleja, Otepää teenekas noortetreener
11.08 Ago Markvardt Endine kahevõistleja, osalenud 1992, 1994, 1998.aasta Taliolümpial, 1991.aastal NL koondises MM-il, 1993, 1995, 1997.aastal MM-il, Eesti parim meessportlane aastal 1994, 1994.aasta parima võistkonna liige
11.08 Lauri Rannama Murdmaasuusatamise rahvuskoondise massöör-füsioterapeut aastatel 2004-2011
12.08 Tiit Pekk murdmaasuusataja, suusasporditegelane, FIS-i maailma-ja kontinentaalkarika alakomitee liige aastatel 1999-2011, esimees 2001-2011, FIS-i TD aastast 2001, ESL juhatuse liige 1999-2002 ja 2007-2008
13.08 Mihkel Tarm Suusahüppaja, kahevõistleja, kohtunik
13.08 Karl Laasik Murdmaasuusataja, Nordecon Team liige 2010-2012
14.08 Mario Visnap Lumelaudur, rahvuskoondise liige aastast 2005, aasta parim lumelaudur 2005-2009, 2011 ja 2013, osalenud 2005, 2007, 2009 ja 2013.aasta MM-idel
14.08 Tuule Laine Mäesuusataja, noortekoondise liige
19.08 Tõnu Pekk Suusaliidu juhatuse liige 2002 - 2005
20.08 Els - Brett Heinsoo CFC Jaak Mae suusaklooli treener
24.08 Aita Pääsuke pikaaegne Nõmme suusatreener aastast 1972, Kaija Parve esimene treener
24.08 Eha Suija - Abel murdmaasuusataja, mitmekordne Eesti meister ja medaliomanik aastatel 1962-1967, Tartu maratoni parim naissuusataja 1967
27.08 Joe Tikenberg Suusahüppaja, aktivist
28.08 Kelly Vainlo Murdmaasuusataja, noortekoondise liige aastast 2011, parim noor murdmaasuusataja 2013
29.08 Morten Priks Murdmaasuusataja, noortekoondise liige 2007-2008, Nordecon teami liige 2009-2010, Merko teami liige 2010-2011

ISC

Tehvandi SpordikeskusEesti TerviserajadEesti OlümpiakomiteeFIS-Ski
web by OK Interactive