0
Lumelaua noortesari 2016

NB! NOORTESARJA I ETAPP JÄÄB ÄRA

LUMELAUA NOORTESARI 2016

Eesti Suusaliit korraldab 2016 hooajal lumelaua noortesarja, tutvustamaks lumelauasporti kui toredat ja sportlikku vaba aja veetmise võimalust talveperioodil ja laiendamaks lumelauasõidu kandepinda Eesti laste ja noorte seas. Algajatel sõitjatel ja alles lauaspordiga tutvuse tegijail on väga hea võimalus kvalifitseeritud lumelauatreenerite käe all esmased oskused omandada. Edasijõudnutega lihvime sõiduoskusi ja õpime uusi trikke.
 
Noortesari toimub tasulise laagri vormis nädalavahetustel ja on jagatud neljaks erinevaks etapiks. Lisaks viimasel päeval toimuvale lõppvõistlusele on lastel kahe mäepäeva vältel võimalus kvalifitseeritud treenerite käe all lumelauasõitu õppida, erinevaid harjutusi ja minivõistlusi kaasa teha ning (tubastes) kõrvaltegevustes osaleda. Laagri vormis korraldus annab hea eelise teiste osalejatega tutvumiseks ja uute sõprade saamiseks. Laagri osalustasu tasub lapsevanem. Kiviõli ja Valgehobuse laager on koos ööbimistega, osalejate toitlustus on tagatud igas laagris. Täpsema informatsiooni ja kava nägemiseks palun valige vasakpoolsest tulbast vastav etapp. Registreerumine käib läbi Eesti Suusaliidu, lisainfo etappide kirjelduste juures.
 
Noortesarjas on oodatud osalema lapsed ja noored vanuses 8-17 eluaastat. Laagri viimasel päeval (pühapäeval) toimub slopestyle’i ehk pargisõidu lumelauavõistlus, vanuseklassid on jagatud kaheks – 8-12 aastased lapsed ja noored ja 13-17 aastased lapsed ja noored. Tütarlapsi hinnatakse eraldi. Võistlusest saavad osa võtta ka need lapsed, kes laagris ei osale (registreerumine kohapeal) ja võistlus on kõigile tasuta.
 
Noortesarja etapid jagunevad:
 
9.-10.01.2016   Kiviõli (max. 15 last)  JÄÄB ÄRA
19.-21.02.2016 Nõmme (max. 20 last, linnalaagri vormis ja ööbimiseta)
5.-6.03.2016     Valgehobuse (max. 15 last)
21.-25.03.2016 Kuutsemäe Cämp (koostöös Suusa-ja Lumelauakooliga) INFO SELGUMISEL
 
NB! Juhime tähelepanu, et laagrites osalejate arv on vägagi piiratud – tagamaks vahetu ja professionaalse õppe meie lumelauatreenerite käe all. Eeldame, et lapsel on olemas oma mäevarustus (lumelaud + saapad + kiiver ja korralikud mäeriided).
 
KIIVRI KANDMINE ON  KOHUSTUSLIK!
 
Vajadusel aitame nõu ja jõuga varustuse rentimise osas.
  
 
 


Tehvandi SpordikeskusEesti TerviserajadEesti OlümpiakomiteeFIS-Ski
4 EnergiaPostimeesEckerö line
web by OK Interactive