0
TORMIS LAINE
Tagasi

 

Sünniaeg 

6.08.2000

Pikkus 

170 cm

Klubi

A.B.G Westliches Mittelgebirge

Treener 

Christoph Praxmarer, Fredi Krismer, Oliver Nindl

Suusad

Head

Saapad

Head

28.12.2010 7. Pillerseetal KIDSCUP AUT suurslaalom 2
8.01.2011 Latvijas Kauss LAT ülisuurslaalom 2
8.01.2011 Latvijas Kauss LAT suurslaalom 2
9.01.2011 Latvijas Kauss LAT slaalom 2
15.01.2011 Sadolin- Otepää Seikuspark alpisari EST suurslaalom 1
16.01.2011 Sadolin- Otepää Seikuspark alpisari EST slaalom 5
29.01.2011 Sadolin- Otepää Seikuspark alpisari EST suurslaalom 1
29.01.2011 Eesti noorte MV EST suurslaalom 1
30.01.2011 Sadolin- Otepää Seikuspark alpisari EST slaalom 1
30.01.2011 Eesti noorte MV EST slaalom 1
5.02.2011 ES Vola BX Cup FIN suurslaalom 1
6.02.2011 Valgamaa MV EST slaalom 1
19.02.2011 Bezirks Cup Mutters 2011 AUT suurslaalom 10
26.02.2011 Bezirks Cup Götzens 2011 AUT combi 2
6.03.2011 Sadolin- Otepää Seikuspark alpisari EST combi 1
6.03.2011 Eesti noorte MV EST combi 1
12.03.2011 ES Vola BX Cup FIN suurslaalom 3
12.03.2011 ES Vola BX Cup FIN ülisuurslaalom 4
22.03.2011 Baltic Cup FIN ülisuurslaalom 1
23.03.2011 Baltic Cup FIN suurslaalom 1
24.03.2011 Baltic Cup FIN slaalom 1
26.03.2011 ES Vola BX Cup FIN slaalom 6
26.03.2011 ES Vola BX Cup FIN suurslaalom 2
2.04.2011 Eesti noorte MV EST suusakross 2
16.04.2011 Himos Leitner Cup FIN suurslaalom 2
17.04.2011 Himos Leitner Cup FIN ülisuurslaalom 4

2011/2012        
26.12.2011 1.Int.Salomon Kidscup Steinach AUT GS 4
29.12.2011 8.Int.Pillerseetal Kidscup Hochfilzen AUT GS 2
3.01.2012 Int.NICI Cup Ellmau AUT GS 2
6.01.2012 17.Int. HEAD Cup Söll AUT GS 1
7.01.2012 Bezirks Cup Mieders AUT GS 2
24.01.2012 FIS 20.Trofeu Borrufa Vallnord AND SL 10
25.01.2012 FIS 20.Trofeu Borrufa Vallnord AND SG 8
25.01.2012 FIS 20.Trofeu Borrufa Vallnord AND SC 5
26.01.2012 FIS 20.Trofeu Borrufa Vallnord AND SG 5
11.02.2012 43.Tiroler Kinderskitag Mayerhofen AUT GS 2
18.02.2012 Bezirks Cup Mutters AUT SL 1
19.02.2012 Bezirksmeisterschaft Neustift AUT GS 1
25.02.2012 Bezirks Cup Mutters AUT Minicross 3
2.03.2012 FIS 51.Trofeo Topolino SCI Folgaria ITA GS 31
3.03.2012 FIS 51.Trofeo Topolino SCI Folgaria ITA SL 32
4.03.2012 TT Mini Adler Patscherkofel AUT SL 9
13.03.2012 Baltic Cup Suomutunturi FIN SG 1
13.03.2012 Eesti NMV Suomutunturi FIN SG 1
14.03.2012 Baltic Cup Suomutunturi FIN GS 3
14.03.2012 Eesti NMV Suomutunturi FIN GS 1
15.03.2012 Baltic Cup Suomutunturi FIN SL 2
15.03.2012 Eesti NMV Suomutunturi FIN SL 1
18.03.2012 Bezirks Cup Finale Trins AUT PGS 1
24.03.2012 18.Aschau Int. Kinderskirennen Aschau AUT GS 1
4.04.2012 FIS 32.LaScara  Val d´Isere FRA SG 66

 

2013/2014      
21.12.2013 Tirol Landescup AUT SkiBasics 8
6.01.2014 Bezirkscup Innbruck AUT GS 4
11.01.2014 Tirol Landescup AUT SL 5
18.01.2014 Axamer Lizum Cup AUT GS 1
19.01.2014 Autopark Bezirksmeisterschaft AUT SG 1
19.01.2014 Autopark Bezirksmeisterschaft AUT SG 2
27.01.2014 FIS Children Trofeu Borrufa AND SG 1
27.01.2014 FIS Children Trofeu Borrufa AND SC 1
28.01.2014 FIS Children Trofeu Borrufa AND SL 8
29.01.2014 FIS Children Trofeu Borrufa AND GS 4
30.01.2014 FIS Children Trofeu Borrufa AND SG 8
8.02.2014 Tirol Landescup AUT GS 6
9.02.2014 Tirol Landescup AUT SL 7
15.02.2014 Bezirkscup Innbruck AUT GS 1
21.02.2014 Tiroler Schülermeisterschaft AUT SL 4
22.02.2014 Tiroler Schülermeisterschaft AUT GS 4
23.02.2014 Tiroler Schülermeisterschaft AUT SG 4
23.02.2014 Tiroler Schülermeisterschaft AUT Üldarvestus 2
1.03.2014 Bezirkscup Innsbruck AUT SL 2
7.03.2014 Bezirkscup Innsbruck AUT SL 2
7.03.2014 Bezirkscup Innsbruck AUT Üldarvestus 1
18.03.2014 Baltic Cup FIN SC 1
18.03.2014 Eesti NMV FIN SC 1
18.03.2014 Baltic Cup FIN SG 2
18.03.2014 Eesti NMV FIN SG 1
19.03.2014 Baltic Cup FIN GS 1
20.03.2014 Baltic Cup FIN SL 4
22.03.2014 Tirol Landescup AUT Superkross 6
23.03.2014 Tirol Landescup AUT SL 16
29.03.2014 Tirol Landescup AUT SG 6
29.03.2014 Tirol Landescup AUT Üldarvestus 6
4.04.2014 FIS Children Whistler Cup CAN PSL 1
5.04.2014 FIS Children Whistler Cup CAN SL 9
6.04.2014 FIS Children Whistler Cup CAN GS 12
2014/2015        
26.01.2015 FIS Trofeo Borrufa AND SL 6
28.01.2015 FIS Trofeo Borrufa AND AC 13
29.01.2015 FIS Trofeo Borrufa AND SL 8
6.03.2015 Bezirkscup Inn. Süd AUT SL 1
8.03.2015 Bezirkscup Inn. Süd Final AUT PGS 1
17.03.2015 Baltic Cup FIN SG 3
17.03.2015 Eesti noorte MV FIN SG 1
18.03.2015 Baltic Cup FIN GS 1
18.03.2015 Eesti noorte MV FIN GS 1
19.03.2015 Baltic Cup FIN SL 1
22.03.2015 Sparkassen Bezirkscup AUT SG 5
22.03.2015 Sparkassen Bezirks Meisterschaft AUT SG 5
3.04.2015 FIS Whistler Cup CAN SG 23
4.04.2015 FIS Whistler Cup CAN SL 12
5.04.2015 FIS Whistler Cup CAN GS 28

Zoom ESL Personal sponsor
Are
ARC
Magnet Group
Magnusson1
Valga Puu
Otepää Seikluspark
Alpiexpress
1/6 »»»

Alpine Ski TeamAlexela Grupp Alpiexpress Eckerö line

Tehvandi SpordikeskusEesti TerviserajadEesti OlümpiakomiteeFIS-Ski
Alexela GruppAlpiexpressPostimees
web by OK Interactive