0
Juunioride Maailma Meistrivõistluste statistika
Tagasi

JMM nimi ala võistlus koht osalejaid
Sankt Moritz 1998 Katrin Smigun  MS 5V 1 82
Sveits Katrin Smigun  MS 15KL 3 81
  Jana Rehemaa MS 5V 10 82
  Jana Rehemaa MS 15KL 37 81
  Egert Ispert MS 10V 44 92
  Egert Ispert MS 30KL 58 89
Saalfelden 1999 Jana Rehemaa MS 5 KL 39 78
Norra Katrin Smigun  MS 5 KL 13 78
  Katrin Smigun  MS 15 V 2 77
  Jana Rehemaa MS 15 V 32 77
  Marko Arujõe MS 10 KL 73 86
  Marko Arujõe MS 30 V 54 82
Strebske Pleso 2000 Tatjana Mannima MS 5 V 66 74
Tsehhi Erki Jallai MS 10 V 75 97
  Deniss Ustinksi MS 10 V 77 97
  Deniss Ustinksi MS sprint 48 78
  Erki Jallai MS sprint 71 78
  Tatjana Mannima MS sprint 60 68
  Tatjana Mannima MS 15 KL 44 68
  Erki Jallai MS 30 KL 40 78
   Deniss Ustinksi MS 30 KL DNF 78
Karpacz 2001 Kaspar Kokk MS 10 KL 29 98
Poola Aivar Rehemaa MS 10 KL 40 98
  Erki Jallai MS 10 KL 68 98
  Deniss Ustinksi MS 10 KL 78 98
  Deniss Ustinksi MS sprint 39 80
  Aivar Rehemaa MS sprint 41 80
  Peeter Kümmel MS sprint 41 80
  Aivar Rehemaa MS 30 V 36 75
  Erki Jallai MS 30 V 54 75
  Kaspar Kokk MS 30 V 59 75
  Peeter Kümmel MS 30 V 65 75
Schonach 2002 Aivar Rehemaa MS 30 KL 1 69
Saksamaa Mihhail Lukertsenko MS 30 KL 11 69
  Peeter Kümmel MS 30 KL 20 69
  Kaspar Kokk MS 10 V 22 89
  Aivar Rehemaa MS 10 V 27 89
  Peeter Kümmel MS sprint 36 79
  Kaspar Kokk MS sprint 44 79
  Mihhail Lukertsenko MS 10 V 48 89
Sollefteā 2003 Anti Saarepuu MS sprint 9 75
Rootsi Anti Saarepuu MS 10 KL 38 83
  Ergo Kelder MS 30 V 44 71
  Ergo Kelder MS 10 KL 58 83
Stryn 2004 Piret Pormeister MS sprint 12 71
Norra Piret Pormeister MS 15 KL 23 61
  Ats Uiboupin MS sprint 32 83
  Algo Kärp MS 30 KL 37 68
  Tauno Tõld MS sprint 38 83
  Kein Einaste MS 30 KL 44 68
  Ats Uiboupin MS 30 KL 51 68
  Kein Einaste MS sprint 52 83
  Algo Kärp MS 10 V 63 87
  Piret Pormeister MS 5 V 65 76
  Martin Maasik MS sprint 66 83
  Kein Einaste MS 10 V 69 87
  Tauno Tõld MS 10 V 76 87
  Martin Maasik MS 10 V 77 87
Rovaniemi 2005 Piret Pormeister MS sprint 6 68
Soome Timo Simolatser MS sprint 12 91
  Ats Uiboupin MS sprint 16 91
  Kaidi Udras MS sprint 32 68
  Kaidi Udras MS 5+5 48 67
  Algo Kärp MS 10+10 49 77
  Vladislav Kostin MS 10+10 52 77
  Vladislav Kostin MS sprint 58 91
  Piret Pormeister MS 5+5 58 67
  Martten Kaldvee MS sprint 63 91
  Kaidi Udras MS 5 V 69 71
   Martten Kaldvee MS 10+10 70 77
Kranj 2006 Timo Simolatser MS 10KL 21 97
Sloveenia Timo Simolatser MS sprint KL 22 91
  Henri Soom MS sprint KL 32 91
  Siim Sellis MS sprint KL 40 91
  Timo Simolatser MS 10+10 41 84
  Priit Talves MS 10KL 52 97
  Kristjan Oolo MS sprint KL 53 91
  Siim Sellis MS 10KL 63 97
  Kristel Laurson MS sprint KL 65 77
  Kristjan Oolo MS 10KL 67 97
  Priit Talves MS 10+10 67 84
  Siim Sellis MS 10+10 71 84
  Kristel Laurson MS 5KL 71 81
  Kristel Laurson MS 5+5 71 75

««« 11/13 »»»

ISC Elke Auto

Tehvandi SpordikeskusEesti TerviserajadEesti OlümpiakomiteeFIS-Ski
web by OK Interactive